Aktorja e “Nusja nga Stambolli” për Vedat Bajramin: Është aktor i madh - Bota Sot
Aktorja e “Nusja nga Stambolli” për Vedat Bajramin: Është aktor i madh

Mediale Vip

Aktorja e “Nusja nga Stambolli” për Vedat Bajramin: Është aktor i madh

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 14:30
Vedat Bajrami dhe Semra Dincer

Aktorja e njohur turke i ka thënë disa fjalë për Vedat Bajramin.

Aktorja e njohur turke e serialit “Nusja nga Stambolli”, Semra Dincer, ka disa ditë që po qëndron me vizitë në Kosovë.

Ajo po shoqërohet nga Arbnora Ademaj e edhe nga aktori shqiptar Vedat Bajrami me të cilët ka shkuar së fundmi për ta vizituar edhe Kompleksin memorial “Adem Jashari”.

E tani ajo e ka postuar një foto vetëm me Vedatin dhe pranë postimit ka thënë se e cilëson si një aktor të madh.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Great Aktor @vedatiofficial

A post shared by Semra Dinçer (@semradincer.official) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat