Edhe një këngëtare i bashkohet AAK-së - Bota Sot
Edhe një këngëtare i bashkohet AAK-së

Mediale Vip

Edhe një këngëtare i bashkohet AAK-së

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 18:43
Pamje nga vendi i ngjarjes

Partisë së Ramush Haradinaj i është bashkuar edhe një artiste.

AAK-së po i bashkohen me radhë artistët e estradës.

Pas fjalëve se Labinot Tahiri është gati të aderojë në këtë parti, edhe këngëtarja Aida Doci është parë se i është bashkuar.

Në një event të mbajtur nga partia, është parë edhe Aida shumë pranë Ramushit dhe bashkëshortes së tij.

Këngëtarja e baladave dhe muzikës popullore duket se tash po kërkon karrierë edhe në politikë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...