Vladrin Sahiti reagon pas ndarjes së Roberit me Norën

Mediale Vip

Vladrin Sahiti reagon pas ndarjes së Roberit me Norën

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 21:49
Nora dhe Valdrin Sahiti

Stilisti i njohur Valdrin Sahiti pas shkrimit të Robert Berishës për ndarjen nga Nora nuk ka lënë pa komentuar.

“Well said…. Shembull kt shkrim per çdo çift qe ka femijë….Renne krenare me prinderit e saj dhe me civilizimin e tyre”, ka komentuar ai.

Sahiti njihet si njëri nga stilistët më të njohur në Kosovë e i cili gjatë gjithë kohës është kujdesur për paraqitjen e dyshes.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat