Bebe Rexha shfaqet me stil të veçantë para fansave të saj

Mediale Vip

Bebe Rexha shfaqet me stil të veçantë para fansave të saj

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 08:24
Bebe Rexha

Këngëtarja me prejardhje shqiptare Bebe Rexha është mjaft e suksesshme në arenën ndërkombëtare, me muzikën që bën, si dhe paraqitjet e saj publike.

Bebe njihet si për paraqitjet e saj pa komplekse dhe të hapura, madje ajo shpeshherë kritikohet për shkak se shfaqet shumë ‘e nxehtë’ në paraqitjet publike.

Së fundmi ajo ka publikuar një imazh ku shihet me një stil të flokëve interesant, e fotografuar në profil, është shfaqur para miliona fansave që e ndjekin atë në llogarinë e saj në Instagram.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat