Pajtohen Tuna dhe Nora Istrefi, fotografohen duke kaluar kohë bashkë - Bota Sot
Pajtohen Tuna dhe Nora Istrefi, fotografohen duke kaluar kohë bashkë

Mediale Vip

Pajtohen Tuna dhe Nora Istrefi, fotografohen duke kaluar kohë bashkë

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 17:23
Tuna dhe Nora Istrefi

Pas ndarjes nga Roberti, duket se marrëdhëniet mes tashmë ish-kunatave po përmirësohen.

Dyshja janë parë bashkë duke kaluar kohë me mikun e tyre të përbashkët, Vladrin Sahitin dhe bashkëshorten e tij.

Të katërtit janë shihen në disa fotografi të siguruara nga lajmi.net, e me sa duket po mbajnë një takim për ndonjë bashkëpunim të radhës.

Image

Si Tuna ashtu edhe Nora shumë shpesh bashkëpunojnë me dizajnerin kosovar për veshje për projektet e tyre të ndryshme.

E kjo është hera e parë në në kohë shumë të gjatë që të dy artistet janë parë bashkë në një vend, ndërsa gjatë gjithë kësaj kohe raportet e tyre nuk kanë qenë aspak të mira, duke bërë deklarata dhe postime kundër familjes së njëra-tjetrës.

Image

E megjithëse kanë qenë në një familje, ato asnjëherë nuk janë sjellur si të tilla.

Ndërsa pas konfirmimit të ndarjes së Norës nga Roberti, duket se gjërat janë përmirësuar për dy këngëtaret.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...