“Bukuria e saj është krim”, Rashel po duket yll - Bota Sot
“Bukuria e saj është krim”, Rashel po duket yll

Mediale Vip

“Bukuria e saj është krim”, Rashel po duket yll

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 18:08
Rashel Kolaneci

Rashel Kolaneci konsiderohet si një prej femrave më seksi shqiptare.

Paraqitjet e saj çdo herë tërheqin vëmendjen teksa ajo nuk heziton të shfaqet provokuese dhe seksi.

Edhe në një fotosesion që ka realizuar së fundi në Krujë, Rashel u shfaq tërheqëse në një fustan i cili ekspozonte gjoksin e saj ‘gjigant’ dhe belin e hollë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Here is her crime: Her Beauty! 🌅 @klevinhalili

A post shared by Raimus ™ (@rashelkolaneci) on

“Ky është mëkati i saj: Bukuria e saj”, ka shkruar Rashel në mbishkrimi e saj. Ndryshe, Rashel pas moderimit në ‘Xing me Ermalin’ sfidoj vetën edhe si aktore në një nga serialet më të ndejekura shqiptare ‘Duplex’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...