Baba Stars bëhen bashkë për një tjetër bashkëpunim - Bota Sot
Baba Stars bëhen bashkë për një tjetër bashkëpunim

Mediale Vip

Baba Stars bëhen bashkë për një tjetër bashkëpunim

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 16:34
Baba Stars

Me fotografinë të publikuar nga Onati kanë lindur dyshimet për një tjetër bashkëpunim të BS.

Pas ‘Vamos’ dhe ‘Malena’ të cilat pa dyshim janë nga këngët më të dëgjuara këtë verë, duket se Baba Stars po mendojnë të sjellin edhe një bashkëpunim tjetër.

Onat ka publikuar një fotografi nga Tirana ku shihet bashkë me Majk dhe Ghetto Geasyn, e ky imazh mjaftoi për të nxitur mendimet se ‘hit’ krijuesit janë duke menduar për diçka të re

Kujtojmë se videoklipi ‘Vamos’ i cili u lansua në fund të majit ka arritur 14 milionë klikime në Youtube.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 🧿nat > babastars (@onatio1) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat