Jennifer Lopezi ndanë momente intime me të dashurin - Bota Sot
Jennifer Lopezi ndanë momente intime me të dashurin

Mediale Vip

Jennifer Lopezi ndanë momente intime me të dashurin

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 10:26
Jennifer Lopez, Alex Rodriguez

Këngëtarja me famë botërore, Jennifer Lopez njihet si një femër shumë e suksesshme në muzikë, aktrim, vallëzim, biznes e dizajn të modës.

Ajo tash e 2 vite është në krahët e Alex Rodriguez, e që duket po e shijojnë dashurinë e tyre në secilin moment.

Kohëve të fundit është folur se ata po planifikojnë të martohen.

Së fundmi Jennifer Lopez ja ka shprehur dashurinë publikisht nëpërmjet llogarisë së saj në Instagram, duke ndarë një fotografi ku shihen momente intime me të dashurin ku ajo ka shkruar : “Ti amo”.

Kujtojmë që ata janë të lidhur nga viti 2017, dhe vazhdimisht janë paraqitur të lumtur përkrah njëri-tjetrit. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...