Kaq klikime ka arritur ‘Kiss Kiss’ nga Ledri dhe Lumi B - Bota Sot
Kaq klikime ka arritur ‘Kiss Kiss’ nga Ledri dhe Lumi B

Mediale Vip

Kaq klikime ka arritur ‘Kiss Kiss’ nga Ledri dhe Lumi B

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 18:25
Ledri dhe Lumi B

Lumi B dhe Ledri sollën një tjetër bashkëpunim gjatë kësaj vere.

Nuk është kjo hera e parë që bashkëpunimet mes Ledrit dhe Lumit rezulton si të suksesshme.

Muaj më parë atë sollën duetin ‘Kiss Kiss’ këngë kjo shumë e pëlqyer nga publiku dhe mund të cilësohet si hitet e kësaj vere.

E tanimë kënga ka arritur mbi 12 milionë shikime duke arritur gjithashtu një sukses të madh nëpër koncerte.

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...