Naser Berisha publikon këngën e re - Bota Sot
Naser Berisha publikon këngën e re

Mediale Vip

Naser Berisha publikon këngën e re

Më: 2 nëntor 2019 Në ora: 12:25
Naser Berisha

Naser Berisha njihet për këngët që janë shndërruar në hite ndër vite.

Tekstet dhe zëri i tij i kanë përcjellë gjenerata të tëra.

Së fundmi, Berisha ka sjellë projektin më të ri për admiruesit e artit të tij.

Rok balada më e re që ai ka sjell mban titullin “Do të dua dikur”, së cilës ia ka realizuar edhe video klipin.

Për tekstin është përkujdesur vet Berisha, po ashtu edhe për muzikën e orkestrimin.

Kitaristi Reshat Beqiri luan pjesën e kitarës, kurse Bug Production ka realizuar xhirimin e video klipit. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat