Kejvina ndryshon pamjen në mënyrë drastike dhe me siguri s’do e njihni - Bota Sot
Kejvina ndryshon pamjen në mënyrë drastike dhe me siguri s’do e njihni

Mediale Vip

Kejvina ndryshon pamjen në mënyrë drastike dhe me siguri s’do e njihni

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 00:45
Kejvina Kthella

Një tjetër bionde besnike ndër vajzat e njohura shqiptare ka vendosur të surprizojë me ndryshimin në pamje të jashtme.

Kejvina Kthella ka pozuar në foton më të fundit me flokë të gjatë e ngjyrë të errët dhe nuk mund ta mohojmë që duket krejtësisht ndryshe.

Ndonëse kjo duket të mos jetë zgjedhja e përhershme e Kejvinës, ndjekësit kanë nisur menjëherë ta komplimentojnë.

Image

Nuk dihet nëse Kejvina vendos të shndërrohet në brune për disa kohë, megjithatë një foto e tillë ka sjellë reagim pozitiv nga përdoruesit e Instagramit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat