E involvuar në rastin me hoxhën, Suzana Tahiri shfaqet edhe krahë Presidentit Thaçi - Bota Sot
E involvuar në rastin me hoxhën, Suzana Tahiri shfaqet edhe krahë Presidentit Thaçi

Mediale Vip

E involvuar në rastin me hoxhën, Suzana Tahiri shfaqet edhe krahë Presidentit Thaçi

Nga: H.O. Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 19:02
Suzana Tahiri dhe Hashim Thaci

Fillimisht emri i saj u përmend si një nga modelet bukuroshe që u mbyll brenda mureve të spektaklit ‘Vip shpija’. Pas spektaklit, ajo ishte femra më e votuar e PDK-së në Vushtrri, e më pas u përmend kur edhe dha dorëheqje, me arsyen se kishte marr disa kërcënime.

Emri saj tani u përmend për rastin e hoxhës Sead Bejta. Ajo kishte qenë në një lidhje me hoxhën e përmendur, e duket se lidhja e tyre më pas kishte përfunduar keq, pasi kjo e fundit e kërcënoj atë me armë.

Ajo në faqen e saj në Facebook mban një foto bashkë me Presidentin Hashim Thaçi, por që më gjasë u realizuar derisa të dy ishin bashkëpartiakë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat