Në veshje të ngushtë, Kim thekson linjat bombastike trupore - Bota Sot
Në veshje të ngushtë, Kim thekson linjat bombastike trupore

Mediale Vip

Në veshje të ngushtë, Kim thekson linjat bombastike trupore

Më: 13 nëntor 2019 Në ora: 16:55
Kim Kardashian

Kim Kardashian është një nga femrat më seksi dhe më atraktive në planet, kjo për shkak të bukurisë së saj dhe formave bombastike trupore që nuk heziton ti ekspozoj herë pas here.

Ajo është e angazhuar edhe në televizion me ‘Reality Show-in’ e saj “Keeping up With the Kardashians”.

Gjithashtu Kim është e angazhuar edhe me linjën e saj të veshjeve të brendshme të emëruar si “SKIMS”.

Kim vazhdimisht reklamon produktet e saj, e njejtë ka bërë edhe së fundmi kur ajo ka reklamuar veshjet e saj të brendshme të cilat theksonin më së miri linjat perfektë të saj.

E kush më mirë se Kim mund të reklamonte këto veshje?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat