‘Une’ kënga e fundit e Getinjos për këtë vit - Bota Sot
‘Une’ kënga e fundit e Getinjos për këtë vit

Mediale Vip

‘Une’ kënga e fundit e Getinjos për këtë vit

Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 09:08
Getinjo

Getinjo ka njoftuar se kënga e cila do publikohet brenda pak ditëve do jetë e fundit për këtë vit.

Getinjo ka publikuar një postim në profilin e tij në Instagram me anë të cilit ka njoftuar se më datën 20 nëntor do publikohet projekti i ri muzikor.

Reperi ka bërë të ditur se kënga e titulluar ‘Une’ do jetë e fundit për këtë vit kalendarik, dhe njëkohësisht e fundit emocionale, pasi që nga 2020 do vjen me një stil më ndryshe.

“2020 ka me kan muzika pak ma ‘hard’ edhe ma ‘club’, gati të shkatërroj shkatërruesit” kishte shkruar Getinjo në postimin e bërë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat