Mashkulli më i bukur i Turqisë i propozon gazetares në mes të intervistës! - Bota Sot
Mashkulli më i bukur i Turqisë i propozon gazetares në mes të intervistës!

Mediale Vip

Mashkulli më i bukur i Turqisë i propozon gazetares në mes të intervistës!

Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 06:14
Pamje nga videoja

Vajzat u çmendën së fundi në Spanjë pas mbërritjes së Can Yaman; aktori turk me origjinë shqiptare është shpallur mashkulli i vitit në Turqi, dhe cmimi në rastin e tij, është padyshim plotësisht i merituar! Vëmendja femërore për aktorin është në maksimum, e ndoshta edhe e ka lodhur pak, ndaj kishte thënë se nuk do të jepte intervista.

Por duket Can ka ndërruar mendje kur ka parë gazetaren bukuroshem, Violeta Mangrinan.

Ai ka pranuar të flasë për, e madje nuk e ka fshehur admirimin për vajzën, duke I thënë se shaka se është kandidate për t`u bërë e dashura e tij. Violeta e ka refuzuar me delikatesë, duke I thënë se e ka tashmë një të dashur.

Nëse nuk hapet videoja, klikoni për ta parë në Youtube.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat