Getinjo ka të stampuar në xhaketën e tij emblemën e UÇK-së - Bota Sot
Getinjo ka të stampuar në xhaketën e tij emblemën e UÇK-së

Mediale Vip

Getinjo ka të stampuar në xhaketën e tij emblemën e UÇK-së

Më: 13 dhjetor 2019 Në ora: 00:55
Getinjo

Reperi i njohur Getinjo është një emër mjaft i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Ai shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, apo aktivitetet muzikore.

Jo pak herë, reperi i ka shfrytëzuar rrjetet sociale për të shprehur opinionin e tij teksa e ka treguar haptazi mbështetjen që ka për ish-pjesëmarrësit e UÇK-së.

Madje, në një imazh të fundit të ndarë me ndjekësit në InstaStory, Getinjo ka bërë të ditur se ka të stampuar në xhaketën e tij emblemën e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat