Engji shkon te motra për t’u rregulluar, shikoni si ka përfunduar - Bota Sot
Engji shkon te motra për t’u rregulluar, shikoni si ka përfunduar

Mediale Vip

Engji shkon te motra për t’u rregulluar, shikoni si ka përfunduar

Më: 13 dhjetor 2019 Në ora: 15:18
Engjëllusha Salihu

Ajo është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Engjëllusha Salihu u bë e njohur në fillim si vajza e Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare tejet e suksesshme.

Përveç për karrierën si këngëtare ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse dhe plot stil.

Engji nuk heziton të jetë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar tek motra për t’u rregulluar e Njomza e ka bërë të duket si kukull.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat