Shyhrete Behluli zgjedhe fjalët më të ëmbla për ta uruar nusen për ditëlindje - Bota Sot
Shyhrete Behluli zgjedhe fjalët më të ëmbla për ta uruar nusen për ditëlindje

Mediale Vip

Shyhrete Behluli zgjedhe fjalët më të ëmbla për ta uruar nusen për ditëlindje

Më: 15 dhjetor 2019 Në ora: 20:10
Shyhrete Behluli dhe reja e saj

Sopranoja Learta Jakupi dje ka festuar ditëlindjen.

Learta Jakupi solistja dhe njëkohësisht nusja e Shyhrete Behlulit dje ka festuar ditëlindjen e saj dhe kishte organizuar një aheng me familjar dhe miqtë e saj.

Sopranoja ka marrë urime të shumta nga familjarët, kolegët dhe fansat e saj, por i veçantë ishte edhe ai i vjehrrës së saj e cila kishte zgjedhur fjalët më të ëmbla për nënën e Matinit.

“Urime ditelindjen nusja jone ma e mira , keshtu te buzeqeshur na shkoft jeta!” kishte shkruar Shyhretja pranë imazheve të ndara nga festa e mbrëmshme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Urime ditelindjen nusja jone ma e mira , keshtu te buzeqeshur na shkoft jeta!

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat