Margot Robbie mbështet vendimin e Harryt dhe Meghan për t’u larguar nga mbretëria - Bota Sot
Margot Robbie mbështet vendimin e Harryt dhe Meghan për t’u larguar nga mbretëria

Mediale Vip

Margot Robbie mbështet vendimin e Harryt dhe Meghan për t’u larguar nga mbretëria

Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 18:16
Margot Robbie

Aktorja Margot Robbie i ka dalë në mbështetje Princit Harry dhe Meghan Markle për vendimit për të hequr dorë nga rolet e tyre mbretërore.

Robbie madje së shpejti mund ta ketë dyshen mysafir për darkë.

Ylli i Hollivudit, 29 vjeçare, e cili u takua me Harryn katër vjet më parë, tha se çifti kanë arsyet e tyre për të hequr dorë nga titujt e tyre mbretëror dhe për të filluar një jetë të re në Kanada.

Përderisa çifti u zhvendosën në bregdetin perëndimor, aktorja planifikon t’i ftojë Harryn dhe Meghan për darkë në shtëpinë e saj në Los Angeles.

“Nëse ata do të kalojnë më shumë kohë në LA, ne do të dëshironim të darkonim me ta”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat