Arta Nitaj me veturë të re? Poza seksi pranë Bugattit luksoz - Bota Sot
Arta Nitaj me veturë të re? Poza seksi pranë Bugattit luksoz

Mediale Vip

Arta Nitaj me veturë të re? Poza seksi pranë Bugattit luksoz

Më: 20 shkurt 2020 Në ora: 21:17
Arta Nitaj

Arta Nitaj, është duke qëndruar në Dubai që disa ditë dhe po merr vëmendje me postimet e saj nga atje.

Në Instagram, Nitaj nuk po heziton të postojë imazhe dhe video shpesh mund ta shohim edhe në palestër.

Fotografia e fundit që ka publikuar me ndjekësit e saj i mori një numër pëlqime dhe komente. E veshur me veshje të shkurt, ajo ka pozuar pranë makinës Bugatti.

‘Bugatti ne shtiklla’, ka shkruar Arta Nitaj në foto.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat