Pëlqehet dueti i Butrint Imerit me Ermal Fejzullahun - Bota Sot
Pëlqehet dueti i Butrint Imerit me Ermal Fejzullahun

Mediale Vip

Pëlqehet dueti i Butrint Imerit me Ermal Fejzullahun

Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 12:47
Butrint Imeri dhe Ermal Fejzullahu

Butrinti dhe Ermali po shijojnë suksesin e këngës së re.

Butrint Imeri dhe Ermal Fejzullahu më 19 shkurt publikuan duetin e shumëpritur.

Është fjala për këngën “Për një dashuri”, të cilën vite më parë e solli Ermali, ndërsa tani e ripërpunuan në version të ri bashkë me Butrintin.

Bashkëpunimi i këtyre dy artistëve po pritet shumë mirë, deri tani ka marrë mbi 3 milionë klikime në kanalin YouTube.

Mbetet të shihet se cilat do të jenë projektet e radhës nga Ermali dhe Butrinti.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat