Kështu duket vila e familjes Fejzullahu në Brezovicë - Bota Sot
Kështu duket vila e familjes Fejzullahu në Brezovicë

Mediale Vip

Kështu duket vila e familjes Fejzullahu në Brezovicë

Më: 13 prill 2020 Në ora: 10:50
Familja Fejzullahu

Pamje nga vila e familjes Fejzullahu në Brezovicë.

Familja Fejzullahu janë vetizoluar në Brezovicë.

Familja Fejzullahu janë vetizoluar në vilën e tyre në Brezovicë.

Këtë e kanë treguar vetë nëpërmjet postimeve të ndryshme ndërsa së fundmni Ermali i ka njoftuar ndjekësit me disa pamje të vilës së familjes së tij atje.

Ambienti duket tejet i qetë dhe pamja që po i shoqëron për t’u pasur zili.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat