Flet Ermal Fejzullahu pas aksidentit te Mensa e Studentëve

Mediale Vip

Flet Ermal Fejzullahu pas aksidentit te Mensa e Studentëve

Më: 22 maj 2020 Në ora: 19:29
Ermal Fejzullahu

Media minuta më parë raportoi se Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident te Mensa e Studentëve.

Media ka kontaktuar me këngëtarin, ku i njëjti ka konfirmuar se ka qenë në veturën e aksidentuar bashkë me një familjar.

“Është një anëtar i familjes dhe unë kam qëlluar të jem në veturë. Nuk jam i lënduar, është një familjar”, tha shkurtimisht Fejzullahu.

Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat