Dhurata Dora vjen me këngën e re,“Ferrari” - Bota Sot
Dhurata Dora vjen me këngën e re,“Ferrari”

Mediale Vip

Dhurata Dora vjen me këngën e re,“Ferrari”

Më: 26 qershor 2020 Në ora: 15:55
Dhurata Dora

Dhurata Dora po kthehet me projektin e saj më të ri.

Kënga e cila mban titullin “Ferrari”, është vizuelizuar edhe me videoklip-.

Kënga do të publikohet nesër në ora 14:00.

Janë fansa të shumtë të Dhuratës që presin me padurim këtë këngë nga ajo.

Është vokali dhe këngët e saj ritmike, që gjithmonë pëlqehen kaq shumë në publik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat