Thaçi po intervistohet në Hagë, Leonora e mbështet me këtë postim - Bota Sot
Thaçi po intervistohet në Hagë, Leonora e mbështet me këtë postim

Mediale Vip

Thaçi po intervistohet në Hagë, Leonora e mbështet me këtë postim

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 16:02
Leonora Jakupi

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet flamuri i UÇK-së të vendosur pranë Gjykatës Speciale.

E këtë Leonora e ka bërë për ta mbështetur presidentin Thaçi i cili po intervistohet në Hagë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat