Morena Taraku provokon rëndë me pozën para pasqyrës, i dalin të brendshmet - Bota Sot
Morena Taraku provokon rëndë me pozën para pasqyrës, i dalin të brendshmet

Mediale Vip

Morena Taraku provokon rëndë me pozën para pasqyrës, i dalin të brendshmet

Më: 28 korrik 2020 Në ora: 21:03
Morena Taraku

Morena Taraku i ka provokuar keq ndjekësit e saj.

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, e ka ngacmuar keq imagjinatën e ndjekësve në Instagram.

Ajo e ka publikuar një foto para pasqyrës ndërsa i janë zbuluar të brendshmet nga fustani që ka veshur.

Morena dukej tejet seksi dhe fansat e kanë ‘mbushur’ me komente pozitive.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat