Bertan Asllani së shpejti me klip të ri - Bota Sot
Bertan Asllani së shpejti me klip të ri

Mediale Vip

Bertan Asllani së shpejti me klip të ri

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 06:48
Bertan Asllani

Bertan Asllani po i kthehet muzikës.

Bertan Asllani ka një kohë të gjatë që nuk kishte sjellë ndonjë risi sa i përket muzikës, kohëve të fundit ai ishte i angazhuar me emisione televizive.

Shqiptari nga Maqedonia i cili jeton në Turqi ishte pjesë e disa projekteve turke, dhe tani ai ka njoftuar se shumë shpejt do vjen me në klip të ri.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Link in bio 🤟🏼 New project soon.

A post shared by bertanasllani (@bertanasllani) on

 

Ai ka publikuar një pjesë të projekt të ri, e të cilin e ka punuar në gjuhën shqipe.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat