Kim Kardashian poston foto të vjetra të Kylie Jenner, fansat: Kush është kjo vajzë? - Bota Sot
Kim Kardashian poston foto të vjetra të Kylie Jenner, fansat: Kush është kjo vajzë?

Mediale Vip

Kim Kardashian poston foto të vjetra të Kylie Jenner, fansat: Kush është kjo vajzë?

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 18:10
Kim Kardashian, Kylie Jenner

Kylie Jenner po feston datëlindjen e saj të 23-të dhe Instagrami është plot urime për miliarderen më të re në botë.

Urimeve iu bashkua edhe motra e saj e madhe Kim Kardashian e cila postoi disa foto me motrën e saj.

Siç pritej, fotot nga fëmijëria dhe rinia e hershme inatosën fansat, pasi Kylie duket krejtësisht ndryshe.

Kylie kishte bërë ndërhyrje plastike disa herë para se të vinte në moshë, dhe fansat kanë vite që shkruajnë se ajo nuk duket aspak si i njëjti person.

Ata nuk i kursyen as fotografitë që Kim i uroi asaj në ditëlindjen e saj.

Image
Kim Kardashian, Kylie Jenner

"Kush është kjo vajzë në fotot e para", thuhet në komentin që mori më shumë se një mijë pëlqime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat