Ylli i ri shqiptar Bleonah sjell “Honest”

Mediale Vip

Ylli i ri shqiptar Bleonah sjell “Honest”

Nga: Maksim Gjokaj Më: 8 shtator 2020 Në ora: 23:52
Bleona Hasani

E keni dëgjuar projektin më të ri muzikor ardhur nga super talenti shqiptar që jeton në Suedi, Bleona Hasani apo siç tani nihet në art si Bleonah.

Kënga është në gjuhën angleze dhe është në versionin audio, e ku dëgjohet zëri i veçantë i yllit shqiptar me këtë këngë realizuar nga produksioni i huaj Jeminmusic.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat