Getoar Selimi në zi, i vdes një person shumë i dashur

Mediale Vip

Getoar Selimi në zi, i vdes një person shumë i dashur

Më: 24 shtator 2020 Në ora: 11:08
Getoar Selimi

Getoar Selimi është në zi.

Reperi i njohur shqiptar, Getoar Selimi, ka njoftuar për vdekjen e një personi shumë të dashur.

Nëpërmjet një Instastory ai ka njoftuar se ka ndërruar jetë xhaxhai i tij.

“Lamtumirë, XHAXH”, ka shkruar Geti pranë postimit të fotografisë.

Reperi nuk është shumë aktiv në rrjete sociale dhe për dallim nga kolegët e tij merr pjesë shumë pak nëpër intervista.

Ndryshe Geti është një prej emrave shumë të dashur për publikun.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat