Çfarë i bëri bashkë këtë herë Stresin dhe Ledrin?

Mediale Vip

Çfarë i bëri bashkë këtë herë Stresin dhe Ledrin?

Më: 24 shtator 2020 Në ora: 15:34
Ledri dhe Stresi

Stresi dhe Ledri janë bërë sërish bashkë.

Stresi dhe Ledri kishin lënë pas të kaluarën me probleme shkak i grupeve të ndryshme dhe tani vazhdojnë të kenë raporte shumë të mira mes vete.

Një foto të cilën e publikuan më parë kishte bërë bujë pasi me atë imazh dyshja treguar se i kanë qetësuar gjakrat.

Ndërsa tani sërish ata janë bërë bashkë. Si Ledri ashtu edhe Stresi kanë publikuar foto krah njëri-tjetrit mirëpo nuk dihet arsyeja e këtij takimi.

A janë takuar dyshja miqësish apo bëhet fjalë për ndonjë projekt të përbashkët muzikor mbetet të shihet së shpejti.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat