Trejsi Sejdini ‘ndez’ rrjetet sociale me poza të nxehta

Mediale Vip

Trejsi Sejdini ‘ndez’ rrjetet sociale me poza të nxehta

Më: 17 nëntor 2020 Në ora: 09:07
Trejsi Sejdini

Trejsi Sejdini ka publikuar një imazh joshës në rrjete sociale.

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini, ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale së fundmi me pozat ‘hot’.

Ish-missi pozoi në plazh duke vënë në plan të parë format trupore bombastike.

“Nuk je një modele, thjesht përdor 37 aplikacione për t`u dukur e bukur”, shkroi ajo në mbishkrimin e fotografisë.

Trejsi Sejdini dukej mjaft seksi dhe joshëse teksa pozonte e veshur me rroba të ngjitura pas trupit, ngjyrë të kuqe të zjarrtë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Trejsi (@misstrejsisejdini)

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat