Belen Rodrigues është në pritje të ëmbël? Ja detaji që e nxori zbuluar

Mediale Vip

Belen Rodrigues është në pritje të ëmbël? Ja detaji që e nxori zbuluar

Më: 24 janar 2021 Në ora: 22:16
Belen Rodriguez

Në javët e fundit po përflitet se modelja Belen Rodriguez është në pritje të një fëmije tjetër nga i dashuri i saj, Antonino Spinalbese.

Belen ka publikuar në Instagram një foto, ku menjëherë në sy ra një detaj shumë i veçantë.

Ajo mban në dorë një byzylyk portokalli. Ky nuk është një byzylyk normal, por një aksesor për shtatzënitë që shërbejnë për të kufizuar të përzierit, shkruajnë mediat italiane.

Kujtojmë se Belen, ka qenë e martuar më pare me balerinin, Stefano De Martino dhe bashkë kanë një djalë 7-vjeç.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat