Vesa Luma kujton momentin kur performoi në ditën e shpalljes së Pavarësisë

Mediale Vip

Vesa Luma kujton momentin kur performoi në ditën e shpalljes së Pavarësisë

Më: 17 shkurt 2021 Në ora: 11:49
Vesa Luma

Vesa Luma ka kujtuar një nga momentet më të veçanta të karrierës së saj.

Këngëtarja Vesa Luma tash e një kohë po jeton dhe vepron në Zelandë të Re bashkë me partneri ne saj Big Basta dhe djalin Lianin.

Artistja, përmes postimit të fundit ka uruar Ditën e Pavarësisë, ndërsa kujtoi momentin kur performoi për 17 shkurt.

Image

Ajo ndihet me fat që këndoi në Ditën e shpalljes së Pavarësisë dhe thekson faktin se në atë acar e ngrohnin ndjenjat e përziera.

“Urime Pavaresine ime! Ti po rritesh shpejt.. ndersa une kurre nuk do ta harroj ate emocion te asaj dite!
Kisha fatin te kendoj ne ate nate te ftofte e me acar- por ngrohtesia ,e pesha e ndjenjave te perziera ,te qenurit pjese e historise tejkaloi cdo gje!
Une bija jote ,uroj qe ky shpirt rinor i flakte qe i ben balle cdo lufte te te mbaj te re e te fresket pergjithmone!
@anda.mal Falemderit qe po e mson Lianin qe kudo me shku ,rrenjet sbon mi harru- ashtu qysh edhe ty tkan eduku jem! Gezuar!”, ka shkruar Vesa. 

Kujtojmë se Vesa Luma tash e një kohë nuk ka qenë aktive me projekte të reja muzikore, ndërsa i është përkushtuar tërësisht familjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat