Ermal Fejzullahu nuk e di se cilës shenjë të horoskopit i takon

Mediale Vip

Ermal Fejzullahu nuk e di se cilës shenjë të horoskopit i takon

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 20:22
Ermal Fejzullahu

Këngëtari i dashur për publikun i cili shquhet shumë për modestinë e tij mbrëmë ka hapur një pyetësor.

Ermal Fejzullahu kohën e lirë siç duket e kalon duke iu dhënë mundësinë ndjekësve ti bëjnë pyetje, e ky t’iu përgjigjet pa mendjemadhësi

Pyetjet që iu adresuan që nga mbrëmë ishin të shumta. Madje dikush prej ndjekësve e konsideron veten me fat meqë ka ditëlindjen në të njëjtën datë, muaj dhe vit.

I lindur më 23.08 Ermali nuk e di se cilës shenjë të horoskopit i takon dhe ja si i kthehet ndjekësit.

“Faleminderit i bofsh 100. Tregom a i bjen mu kon luan apo virgjerëshë ne horoskop 23.08 se kurr smuj me i ra nfije”.

Duke pasë parasysh datën e muajin, këngëtari Fejzullahu qenka luan në horosokop.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat