Aurela Hoxha pranon dhuratë romantike për ditëlindje

Mediale Vip

Aurela Hoxha pranon dhuratë romantike për ditëlindje

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 11:52
Aurela Hoxha

Aurela feston ditëlindjen.

Aurela Hoxha me këtë datë feston ditëlindjen, ndërsa ka marrë urime të shumta që në orët e para të kësaj dite, shkruan.

Modelja, po ashtu ka ndarë me ndjekësit dhuratat që i mori me rastin e ditëlindjes, mes tyre nuk munguan as ato romantike.

Aurela pranoi një buqetë të madhe me trëndafila të kuq e po ashtu edhe tortë, ndërsa u shpreh shumë e lumtur.

Image

Po ashtu, Aurela ka postuar fotografi me tortën në duar, teksa ishte bërë gati për të fryrë qirinjtë për ditëlindje.

“Thuaje një dëshirë”, ka shkruar Aurela sipër atyre fotografive dhe pranoi urime të shumta. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat