Arti feston ditëlindjen dhe Ariana nuk i kurseu fjalët e ëmbla për birin e saj

Mediale Vip

Arti feston ditëlindjen dhe Ariana nuk i kurseu fjalët e ëmbla për birin e saj

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 14:11
Ermal Fejzullahu, Ariana, Arti

Arti është djali i madh i këngëtarit Ermal Fejzullahu dhe partneres së tij, Ariana.

Kështu, ai është edhe çuni i vetëm i shtëpisë i cili ka tre motra më të vogla, Bunën, Erën dhe Anën.

Artin e shohim shpesh në llogarinë e mamit apo babit në Instagram, ndërsa çifti gjithmonë ka treguar se ai është një djalë tepër i mbarë dhe shumë i talentuar.

Koha kalon shpejt dhe Arti po rritet dita-ditës, ndërsa sot është çuni i ditëlindjes. Ndaj mami Ariana nuk i kursey fjalët më të ëmbla për birin e saj.

“Sot djali im e ka ditëlindjen. Je bekimi më i madh në jetën time dhe jam krenare për ty bir! Të don mami më së shumti n’botë”- ka shkruar ajo krahas një videoje të së birit, i cili ka nisur t’i ngjajë Ermalit gjithmonë e më shumë.

Image
Arti
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat