Kush guxon t’ia prish tymin Fjolla Krasniqit?

Mediale Vip

Kush guxon t’ia prish tymin Fjolla Krasniqit?

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 21:10
Fjolla Krasniqi

Këngëtarja Fjolla Krasniqi prej shumë vitesh e ka lënë muzikën dhe pavarësisht interesimit të publikut ajo nuk është kthyer

Premtoi disa herë, por nuk erdhi me asgje konkrete deri në programin festiv të vitit 2021, ku sjelli një këngë të përpunuar.

Fjolla ka ndryshuar stil, më nuk është ajo vajza lozonkare e skenës, mirëpo një femër e pjekur.

E tillë duket edhe në këtë foto, ku këngëtarja shihet duke pire cigare në qejfin e vet dhe ku duket sikur askush nuk mund tia prish tymin asaj

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat