Andrra shfaqet e mrekullueshme në këtë fustan të bardhë

Mediale Vip

Andrra shfaqet e mrekullueshme në këtë fustan të bardhë

Më: 5 mars 2021 Në ora: 14:03
Andrra Destani

Andrra Destani është një fytyrë e njohur në mediat rozë.

Duke qenë një person i dalluar ajo e shfaq elegancën që ka.

Në këtë imazh të fundit, me një fustan të bardhë dhe të bukur ajo duket e mrekullueshme.

Theksojmë, Andrra pritet që të bëhet nënë për herë të dytë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat