Enca zbuloi titullin e projektit të ri muzikor

Mediale Vip

Enca zbuloi titullin e projektit të ri muzikor

Më: 7 mars 2021 Në ora: 21:14
Enca

Enca Haxhia ka bashkëbiseduar me fansat e saj në Instagram.

Enca ka bërë një bisedë me fansat e saj nëpërmjet Instagramit së fundmi.

Enca ua dha mundësinë të tregonin ndonjë thashethem që kishin dëgjuar për të dhe ajo do ju përgjigjej nëse është e vërtetë apo jo.

Një ndjekës e pyeti se kur do të vinte kënga tjetër ‘rakia’ ndërsa Enca u përgjigj se ky titull duhet të mbahet mend.

“Kur do të del kënga tjetër? Shpresoj ta lansosh RAKIA si një këngë interesante dhe menjë videoklip të mirë, të dua”, ishte pyetja e fanses.

“Mbajeni në mend këtë titull RAKIA”, u shpreh Enca kështu duke treguar se ky është titulli i ndonjë kënge që ajo po punon.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat