Rihanna shfaqet sensuale në fotosesionin e ri për markën e saj

Mediale Vip

Rihanna shfaqet sensuale në fotosesionin e ri për markën e saj

Më: 8 mars 2021 Në ora: 14:43
Rihanna

Këngëtarja ka pozuar për koleksionin e ri pranveror të markës së saj ‘Savage X Fenty’.

Duke pozuar në koleksionin e ri, Rihanna tregoi linjat derisa reklamonte të brendshmet e reja

Duke shfaqur disa printime me lule dhe ngjyra të freskëta, veshja e saj dukej e lehtë pikërisht për stinën pranverore. Ajo kishte venë në pak asetet trupore duke përshtatur dukjen me makijazh teksa mbante në dorë edhe lule.

Ndryshe, Rihanna dikur është menduar para së gjithash si këngëtare, mirëpo sot njihet edhe si sipërmarrëse dhe modele.

Me një pasuri prej 600 milion dollarë siç llogaritet në 2019 nga Forbes  kjo e bën atë muzikanten më të pasur në të gjithë globin.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat