Dua Lipa vazhdon të kryesojë në tabelën e ‘Spotify’

Mediale Vip

Dua Lipa vazhdon të kryesojë në tabelën e ‘Spotify’

Më: 8 mars 2021 Në ora: 15:27
Dua Lipa

Është java e dytë që këngëtarja është e para në listë.

Dua Lipa me albumin “Future Nostalgia” ka arritur të jetë tejet e suksesshme/

E këtë e ka dëshmuar edhe sot duke u listuar e para në ‘Spotify’.

Platforma ka publikuar këngën më të dëgjuara teksa shihet Dua Lipa e para ndërsa pas saj artistë tjerë të famshëm.

Ndryshe, siç shihet këngëtarja me famë botërore ka lënë pas Ariana Granden, The Weeknd dhe të tjerë..

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat