Cristiano Ronaldo me fat në fushë me fat në nafakë, Georgina duket ‘flakë’

Mediale Vip

Cristiano Ronaldo me fat në fushë me fat në nafakë, Georgina duket ‘flakë’

Më: 12 mars 2021 Në ora: 15:43
Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo

Pas eleminimit nga Champions League, mediat në Itali po flasin gjithnjë e më shumë për një largim të Cristiano Ronaldos nga Juventus.

Por një atmosferë e tillë nuk duket se ka ndikuar te partnerja e tij, Georgina Rodriguez.

Bukuroshja spanjolle ka publikuar në Instagramin e saj disa insta-story teksa bën stërvitje në kushte shtëpiake.

Si gjithmonë, edhe këtë herë linjat trupore të Georginas janë në top-formë.

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat