Tea flet për herë të parë për ndarjen nga Bearti

Mediale Vip

Tea flet për herë të parë për ndarjen nga Bearti

Më: 27 mars 2021 Në ora: 22:40
Tea dhe Bearti

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi nuk janë më bashkë. Dyshja dyshohet se i dhanë fund në ditëlindjen e 22 të vajzës nga Tirana.

I pari që konfirmoi ndarjen e çiftit ishte Bearti.

Ndërkohë sonte ka folur edhe Tea.

E pyetur në Instagram nëse është i vërtetë lajmi për ndarjen e saj nga Bearti ajo u përgjigj me “Po”.

Image

Për ndarjen sipas saj “ka pasur arsye të madhe”.

Image

Tea dhe Bearti u njohën në emisionin “Përputhen”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat