Liberta për veten: Jam pak si kumbull e pak si hurme…

Mediale Vip

Liberta për veten: Jam pak si kumbull e pak si hurme…

Më: 15 prill 2021 Në ora: 22:44
Liberta

Një nga moderatoret më të suksesshme e më të famshme të ekranit është padyshim Liberta Spahiu, e cila tash e sa vite mban fronin e saj në “Prive”.

Talenti, pozitiviteti dhe bukuria janë disa nga tiparet me të cilat shquhet ajo.

Liberta është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpesh nga me ndjekësit e saj të shumtë imazhe nga përditshmëria e saj.

Së fundi ajo ka publikuar në Instastory një “selfie” ku shihet shumë natyrale dhe me një mbishkrim interesant.

“Pak si kumell e pak si hurme…” ka shkruar bukuroshja brune, duke treguar se kështu e vlerëson veten ajo.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat