Reperi shqiptar “kapet mat” me të dashurën e re

Mediale Vip

Reperi shqiptar “kapet mat” me të dashurën e re

Më: 12 qershor 2021 Në ora: 08:06
S4MM

Reperi i famshëm, Samir Selimi, ose siç njihet ndryshe S4MM është fotografuar në Zvicër përkrah një vajze të panjohur për publikun.

Fotot janë publikuar nga faqja ‘Artistët shqiptarë’ dhe thuhet që kjo është e dashura e re e reperit.

Identiteti i vajzës nuk bëhet i ditur, por siç shihet ajo dhe Samir ecin të përqafuar dhe me të shpejtë për t’i shpëtuar paparacëve.

Kujtojmë që S4MM i dha fund martesës me partneren e tij Filis Ismaili pas tre muajsh nga celebrimi.

Çifti u martuan në muajin Tetor në Belgjikë dhe organizuan një dasmë modeste me njerëzit më të afërt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat