Getinjo pozon krah hoxhës Osman Musliu: Njeri i zgjuar dhe korrekt

Mediale Vip

Getinjo pozon krah hoxhës Osman Musliu: Njeri i zgjuar dhe korrekt

Më: 12 qershor 2021 Në ora: 11:28
Getinjo dhe Osman Musliu

Getinjo vlerëson lart hoxhën Osman Musliu.

Reperi Getinjo edhe pse nuk është shumë aktiv me rrjete sociale, ai nuk i lë fansat që ta harrojnë.

Me anë të rrjeteve sociale, artisti sjell vazhdimisht fotografi e video të reja, me të cilat tregon të rejat rreth tij.

Përmes postimit të fundit, Getinjo shfaqet krah imami Osman Musliu, të cilin e vlerëson lart për zgjuarsinë dhe korrektësinë.

“Shum respekt per hoxhen e nderuar! Njeri i zgjut dhe korrekt”, shkruan ai.

Ndryshe, reperi kohën e fundit derisa nuk ka qenë i angazhuar me koncerte, i është përkushtuar shumë palestrës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat