Xhensila në studio për këngën e re, “Në botën time”

Mediale Vip

Xhensila në studio për këngën e re, “Në botën time”

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 22:08
Xhensila

Xhensila i është kthyer studios pas pushimeve.

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj para pak ditësh nisi një biznes të ri, e për të festuar për të udhëtoi në pushime.

Pas pushimeve me bashkëshortin, Bes Kallaku, ajo i është kthyer punës për këngën e re, të cilën pritet ta lansojë së shpejti.

Në fotografitë që i publikoi së fundi, këngëtarja u shfaq në studio muzikore, duke finalizuar projektin e ri.

“NE BOTEN TIME… 🎶“, shkruan ajo në imazhet ku vë në dukje ndryshimin që e ka bërë së fundi në dukje.

Kënga e re e Xhensilës vjen në duet me reperin e njohur Lumi B dhe titullohet “Prit pak”.

Në imazhet që i ndau në rrjete sociale, Xhensila Myrtezaj zbuloi edhe dukjen në skenat e klipit. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat