E kapi syri i keq, moderatorja shqiptare pengohet te shkallët e skenës së emisionit

Mediale Vip

E kapi syri i keq, moderatorja shqiptare pengohet te shkallët e skenës së emisionit

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 23:51
Alesia Bami

Me datë 11 Qershor “Top Arena” u rikthye në ekranin e “Top Channel-it” dhe na shoqëron çdo natë në orën 22:00.

Puntata e sotme nisi me një incident të vogël të moderatores Alesia Bami.

Alesia u pengua te shkallët gjigante të skenës së emisionit dhe Edi Manushi nxitoi ta kapte.

“Syri i keq”, tha ajo.

“Kurajo për Alesia Bamin. Live i ka këto”, u shpreh Manushi.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat