Ariana shkëlqen në të bardha

Mediale Vip

Ariana shkëlqen në të bardha

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 23:46
Ariana Fejzullahu

Ariana Fejzullahu në shumë aspekte mbetet emër i dalluar.

Me përkushtimin maximal që ka tek vetja, ajo në çdo kohë duket femër unike.

Sot, në një veshje komplet të bardha gruaja e Ermalit bën dritë.

Image

Mos të harrojmë, ajo është nënë e katër fëmijëve dhe njihet për linjat perfekte që ka.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat